• Ново
Miyuki 2Pack Magnolia & 4Pack Етерични Масла Поставува Органски Растенија и Природни Чиста Терапевтски Одделение Масла со Gardenia, Magnolia,Honeysuckle,buleberry - 6Pack x10ML

Miyuki 2Pack Magnolia & 4Pack Етерични Масла Поставува Органски Растенија и Природни Чиста Терапевтски

DEN 472.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Терапевтски Одделение - Етерично масло има своја уникатна терапевтски придобивки, Лаванда за смирување и опуштање, се Зголеми за олабавување на телото и умот, Камилица за добро спиење, Gardenia за задоволство.Висок Квалитет Стаклено Шише - Нашата Фабрика Мирис на Нафта доаѓа во килибар стаклено шише за да го задржи надвор УВ зраци и заштита на нафта од сончева светлина.100% Чиста и Природни Ароматерапијата Одделение Масла - Miyuki етерични масла, извлечени од суштината на ароматични растенија, која беше одлучено дека Miyuki се фокусира на чиста, природни растенија и по можност органски состојки.Miyuki 2 Pack Magnolia & 4 Pack Етерични Масла Поставува Органски Растенија и Природни 100% Чиста Терапевтски Одделение Масла со Gardenia, Magnolia,Honeysuckle,buleberry - 6 Pack x10 ML Miyuki 2 Pack Magnolia Етерични Масла Органски Растенија и Природни 100% Чиста Терапевтски Одделение Magnolia Ароматерапијата Масло за Diffuser, Овлажнител, Масажа, Спиење, Бања, СПА, Кожата & Нега на Коса-2x10ml Miyuki 4 Pack Етерични Масла Поставува Органски Растенија и Природни 100% Чиста Терапевтски Одделение Масла со Gardenia, Magnolia,Honeysuckle,buleberry - 4 Pack x10 ML.Повеќекратна употреба - се Користи во ароматерапијата за diffuser или во вашата бања, губење на / за нега на кожата, масажа, дома мириси, бања бомби мирис, DIY свеќи / сапун и повеќе.Идеја за Подарок : Доаѓа со прекрасен подарок кутија, оваа природни етерични масла во собата е исто така идеален подарок за вашите семејства, пријатели и љубители на роденден, годишнина, Денот на Вљубените или Божиќ.

Особините

Купувачите избираат и