• Ново
IRONANDGCFOXBOX Шума Голем Ѕид Mural,Сончев Ден во Шумата Отстранлив Голема Налепница Фолија Ѕид Оркестарот за Статистика Детска Спална соба Расадник Семејство Оркестарот-?

IRONANDGCFOXBOX Шума Голем Ѕид Mural,Сончев Ден во Шумата Отстранлив Голема Налепница Фолија Ѕид Оркестарот

DEN 4559.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМИНА : 366x255 cm / 144 x 100 инчи (ширина x должина) 6 самолепливи ленти.Mural се перат.Различни големини се на располагање.Не сите ѕид големини се исти, па ако треба различна големина ве молиме контактирајте со нас и ние со задоволство ќе ви помогнеме.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Позадина се Направени на самолепливи ПВЦ Материјал, лесно да се отстрани, кога е потребно, перат, odourless, абразија-отпорни.СОБРАНИЕ : толку лесно како пита!Вие не треба да се користи било лепила.Лесно пренослив - дури и тоа е можно да се смени неговата позиција.Производот треба да се користи само на мазни, маснотии-слободни површини.ДЕКОРАЦИЈА : еколошки и odourless - безбедно да се користи во спални соби.Ѕидот Графички decals може да се примени на повеќето рамни површини, вклучувајќи малку текстура ѕидови, прозорци, огледала, или било каква мазна површина.Оваа позадина дизајн е совршено елемент за декорација на вашиот дом, вашата дневна соба, спална соба, бања, заводот.Дава внатрешни работи навестување на уникатност.

Особините

Купувачите избираат и