• Ново
Canon 6Ave EOS-1D X dslr фото Камера Меѓународна Верзија (Нема Гаранција) EF 100-400mm L is II USM Леќа + Батеријата Зафат + ЛП-E6N Замена Литиум Јонска Батерија Пакет

Canon 6Ave EOS-1D X dslr фото Камера Меѓународна Верзија (Нема Гаранција) EF 100-400mm L is II USM Леќа + Батеријата

DEN 15576.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компресор Четка, Леќа Чистење Решение, Микрофибер Крпа и повеќе.Ако сте во потрага за тежок екипаж, кој знае што фотограф сака и потреби, потоа Канон одговорите на повик со оваа одлична понуда.6 L IS II USM Lens1 - Леќа Пенкало Cleaner1 - Леќа Чистење Solution1 - Компресор Brush1 - Микрофибер Cloth1 - Леќа Ткиво Paper1 - 5pc Памук Swabs1 - Висок Квалитет Прашина Blower1 - Микрофибер Крпа 1 - SLR/dslr фото Про Рака Камера Grip2 - San Disk 64 GB Екстремни ПРО SDXC UHS-I Меморија Card1 - USB SDHC Картичка Reader1 - Леќа Капа Чувар (Не го Изгубите вашиот Капи!) 1 - 70in Monopod1 - Делукс SLR Ранец (Поместена Прегради Носат Сите Вашиот Опрема Безбедно!)1 - 77mm 0.Canon EOS-1 D X dslr фото Камера (Тело Само).Производ Нагласува : 18.2" LCD, Интелигентни пронаоѓачот на изглед, и се разбира 18.Canon EOS-1 D X dslr фото Камера е дизајниран со про стрелец во умот, како што беше потврдено од страна на неговиот тешка легура на магнезиум тело, голем 3.45 x Широк Агол Леќа w/ Торбичка и Капи (Фати Дека ја Видите!) 1 - 77mm 2x Telephoto Леќа W/ Торбичка и Капи (Повеќе Зум подобро!)1 - 77mm 3 Парче Филтер Комплет Вклучува : UV, Кружни Polarizer и Flourescent Филтер и Тешко Case1 - 77mm +1 +2 +4 +10 Close-Up Макро Филтер Поставени со Торбичка (Повеќе Макро со СЕКОЈА Леќа!).04 м-Dot Clear View II LCD Монитор Full HD 1080p Видео Снимање на 30 fps 61-Точка Висока Густина Ретикуларниот БОЛЕСТ Мајчин ISO 51200, Продолжен до ISO 204800 12 fps СУРОВИНИ+JPEG Снимање, 14 fps во JPEG 100k-Пиксели RGB Премерување Сензор & EOS заводот за социјални дејности, Магнезиум Легура Тело, Dual СП Картичка Слотови 1000 BASE-TX Gigabit Ethernet Terminal This 6 AVE Пакет вклучува : Canon EOS-1 D X dslr фото Камера (Тело Само)1 - Canon EF 100-400mm f/4.

Особините

Купувачите избираат и