• Ново
Интелигентен Дизајн Сена Утешителот Поставите Полна/Queen Size - Аква Сино/Сива, Damask – 5 Парче Кревет Групи – Сите Сезона Ултра Мека Микрофибер Тинејџерски Постелнина -

Интелигентен Дизајн Сена Утешителот Поставите Полна/Queen Size - Аква Сино/Сива, Damask – 5 Парче Кревет Групи

DEN 1385.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ - 'Годината Утешителот Постави", карактеристики damask шема.Две декоративни перници функција intricately везени детали за да се заврши оваа волшебна изгледа да се Сена колекција.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 1 Полна/Кралицата Утешителот : 90"W x 90"L; 2 Шамс : 20"W x 26"L +2" прирабница секоја; 2 Декоративни Перница : 16" x 16"/12"W x 18"Л. СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ на ТКАЕНИНА ЗА ВАШИОТ МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ - Нејзините направени од 100% супериорен квалитет бранеа микрофибер материјал кој е ултра - меки, навремено отпорни ,многу издржливи и дише.ЛЕСНО е ГРИЖА - Машина за миење во нежна циклус со ладна вода.Не кајгана.Едноставно сонцето сува или собори сува на ниска топлина амбиент.Не железо.Направи изјава во вашата спална соба со Интелигентен Дизајн е Сена Утешителот Сет.Flaunting голем damask печати, оваа прекрасна утешителот создава впечатлива разлика со згодна црна и сива боја на палетата.Појавување на шарлатан одѕвонува од смели и стилски модел се види на врвот на креветот, додека солидна страната обезбедува заврши допир.Машина перат за лесно нега, овој шик утешителот собата е направена од ултра-меки микрофибер за долготрајна удобност и стил.Координирање декоративни перници функција intricately везени детали за да се заврши оваа волшебна изгледа.

Особините

Купувачите избираат и

8 Парче Танц Коса Еластична Поставување Прибор за Танчери, Жени, Девојки, Танц Наставниците, Танц Класи - НАПРАВЕНИ

8 Жартиери Со 2 од Секоја Боја / Дизајн Секоја гума за џвакање е 5" во Обемот.Одлично да го Споделите Со Ва�

DEN 191.76

Складирање Кошница Океанот Делфин Сирена Риба Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор

Тоа исто така може да игра декоративен улога додека чување Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.Дршката е фиксна браун,

DEN 311.76