• Ново
Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче Играчки,Бебе Облека,Детски Книги,Подарок К?

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

DEN 767.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на разни украси, занаети, детски играчки, списанија и други предмети.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Тежина : 650g.Печати на враќање превозот етикета.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.Димензии : 19.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат сигурни да се купи.9 во / 49x30x40.Димензии : 19.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.По-продажбата на : Desheze е посветена на обезбедување на клиенти со најдобар квалитет на производи и услуги.Совршена декорација : овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои, идеален за расадници, домашни канцеларии, занает соби, додавајќи еден допир на боја за да сите простории, а исто така се функционални.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење кошница содржат мека коноп јаже на менувачот,што го прави полесно и поудобно кога ќе го носат кошница.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тежина : 650g.Можете да изберете различни бои и дезени за да се олесни мешање и појавување со куќи од различни бои и дизајни.

Особините

Купувачите избираат и