• Ново
Siebzeh Еднорог Коњ Шума Зајакот Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24

Siebzeh Еднорог Коњ Шума Зајакот Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не

DEN 1271.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање.Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување.Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобност, овозможува амортизирање за вашето тело, кога лежи долу на нашите мат ќе се чувствуваат мекост која ќе направи да се чувствувате опуштено. 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеално да се користи како кат тепих во вашата спална соба или за вашето домашно милениче да се опуштите и да се игра за тоа.Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии.6 см дебелина, Со голема мека заврши.Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на пракса, и ако издржливост е проблем, секогаш може да се рециклира на тоа, бидејќи тоа е толку неутрален на животната средина.Совршен за пилатес, вежби часови, салата, туширање, кампување, патување, плажа, и многу повеќе!.Оваа јога е направен од Еко-свесни состојки.TPE материјал е 100% не-токсични и безбедно да се користи.

Особините

Купувачите избираат и