• Ново
360° Мрзливи Сузан Вртливата Фах Кујна Круг Калено Стакло Плочата Rotatable Мазна Ротирачки Tabletop Тањир Стабилна И Не Е Лесно Да Се Навалите

360° Мрзливи Сузан Вртливата Фах Кујна Круг Калено Стакло Плочата Rotatable Мазна Ротирачки Tabletop Тањир Стабилна

DEN 2380.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

(◕ᴗ◕✿) Добредојдовте на оваа мала продавница!!!Со овој ротирачки плоча, лесно можете да уживате во семејството оброци или мезе околу кујната или на трпезариска маса во дневната соба На здрав база обезбедува непречено ротација движење, и класичен дизајн и висок квалитет на структурата го прават тоа одличен избор за секој дом.Овој елегантен и висок квалитет на модел совршено ќе одговара на било какви внатрешни работи декорација. 【Безбедност Мелење】рабовите се фино полиран и може да се ротира безбедно, без повреда на вашите раце. - Плочата за конфигурација стандард : На плочата е 40cm помала од десктоп дијаметар (исто така, можете да изберете во зависност од вашите сопствени преференции) - Применливи простор : ресторани, хотели, кујни, училишта, куjни, итн.Разликата помеѓу вкупната големина на плочата и десктоп големина треба да биде 40-50cm.【Мрзливи сузан плочата】им Служи јадења со семејството-стил или прикаже вашиот најнов декоративни акценти со овој мрзливи сузан плочата, мора да се има во секое јадење простор. ☺Ако имате било какви прашања или ви се потребни совети, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да ви обезбеди со квалитетни решенија. - Пакетот вклучува : 1x плочата ❥ Забелешка : не се погоди или хит на стаклена површина со остри објекти за да се избегне оштетување.

Особините

- Name:
Lazy susan turntable
- Thickness:
10mm
- Material:
Tempered glass
- Color:
White
- Features:
Smooth surface, sturdy, high temperature resistance, rotation is stable and tilting is not easy no noise, easy to clean and maintain.
- Turntable configuration standard:
The turntable is 40cm smaller than the desktop diameter (you can also choose according to your own preferences)
- Applicable space:
restaurants, hotels, kitchens, schools, canteens, etc.
- Package includes:
1x turntable
❥ Note:
Do not hit or hit the glass surface with sharp objects to avoid damage. :
Do not use corrosive liquids to wipe the glass surface to avoid damaging the gloss. :
☺If you have any questions or need advice, please feel free to contact us, we will reply you as soon as possible and provide you with quality solutions. :

Купувачите избираат и

Мрзливи Сузан Плочата, Сива Калено Стакло Трпезариска Маса Ротирачката Маса Плочата, Круг Дизајн, Висока Температура

Сијамски база, молчи ротација, помошни тркала може ефикасно да се спречи мрзливи Сузан од тркалање прек

DEN 311.76

YANGPIN - 20 чисто Стакло Мрзливи Сузан Ротирачки Служат Послужавник, Круг Кујна, Трпезариска Маса Плочата Организатор,

★ Ако тоа е голем производ, се судрите со надворешното пакување на оштетените парчиња, ве молиме да ги п

DEN 210.24