• Ново
EuisdanAA Замена 5mm Широк 27M Висока Температура Отпорни на Индустриска Лента(Reemplazo де cinta индустриски resistente на altas temperaturas де 27 m де ancho де 5 mm

EuisdanAA Замена 5mm Широк 27M Висока Температура Отпорни на Индустриска Лента(Reemplazo де cinta индустриски

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име На Производ : Висока Температура Отпорни Лента;Материјал : Polyimide Филм, Силикони Лепило.Боја : Жолто Боја;Width : 5mm / 0.2".Вкупна Должина : 27 M / 88.6 ft;Издржи Температура Опсег : 260?°C. Тип : Roll Тип;Вкупната Големина : 93 x 5mm / 3.66" x 0.2"(D*T)(Tipo : Tipo де rollo; Tamaño вкупно : 93 х 5 mm / 3.66" x 0.2" (D * T).Тежина : 23g;Pakage Содржина : 1 x Висока Температура Отпорни Лента(Peso : 23 g; Contenido del paquete : 1 x cinta resistente на altas temperaturas.Euisdan AA Замена 5mm Широк 27 M Висока Температура Отпорни на Индустриски Tape The лента има добра отпорност на триење и висок dielectric сила.Оваа лента е широко се користат за термоизолација мотор, електрични апарати и завиткување на кабел и магнет жица, грејачи производство и сл.Опис на Spanish Reemplazo де cinta индустриски resistente на altas temperaturas де 27 m де ancho де 5 mm Nombre del producto : cinta resistente на altas temperaturas; Материјал : película де poliimida, adhesivo де silicona Color : Боја ámbar; Ancho : 5 mm / 0,2"Longitud вкупно : 27 M / 88,6 пити; Rango де temperatura де resistencia : 260 ° CTipo : Tipo де rollo; Tamaño вкупно : 93 х 5 mm / 3.66" x 0.2" (D * T) Peso : 23 g; Contenido del paquete : 1 x cinta resistente на altas temperaturas.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Океанот Делфин Сирена Риба Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор

Тоа исто така може да игра декоративен улога додека чување Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.Дршката е фиксна браун,

DEN 311.76

ZMKM. Ултра Тенок Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б�

DEN 3034.32

8 Парче Танц Коса Еластична Поставување Прибор за Танчери, Жени, Девојки, Танц Наставниците, Танц Класи - НАПРАВЕНИ

8 Жартиери Со 2 од Секоја Боја / Дизајн Секоја гума за џвакање е 5" во Обемот.Одлично да го Споделите Со Ва�

DEN 191.76

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на р

DEN 767.52