• Ново
RiteAV - 5 Портен HDMI 1 Coax Кабел за ТВ - F-Тип на Ѕид Плоча

RiteAV - 5 Портен HDMI 1 Coax Кабел за ТВ - F-Тип на Ѕид Плоча

DEN 2251.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Tooless конекција, Само приклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта.Ѕид плоча изгледа исто на предната и задната (женски женски).Одговара на стандарден излез кутии и низок напон монтажа голема заграда.Приклучоци во Rite AV плочи се removeable за идни надградби.Висок квалитет Rite AV објект.Завртки вклучени.Tooless конекција, Само приклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта.

Особините

Купувачите избираат и