• Ново
RiteAV - 5 Портен HDMI 1 Coax Кабел за ТВ - F-Тип на Ѕид Плоча

RiteAV - 5 Портен HDMI 1 Coax Кабел за ТВ - F-Тип на Ѕид Плоча

DEN 2251.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Tooless конекција, Само приклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта.Ѕид плоча изгледа исто на предната и задната (женски женски).Одговара на стандарден излез кутии и низок напон монтажа голема заграда.Приклучоци во Rite AV плочи се removeable за идни надградби.Висок квалитет Rite AV објект.Завртки вклучени.Tooless конекција, Само приклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Океанот Делфин Сирена Риба Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор

Тоа исто така може да игра декоративен улога додека чување Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.Дршката е фиксна браун,

DEN 311.76