• Ново
Zandonà Јаглерод Воздух Чувствителни + Заштитна Коњ Тетива Gaiters, Унисекс, Јаглерод Воздух Чувствителни+ Тетива, Црна

Zandonà Јаглерод Воздух Чувствителни + Заштитна Коњ Тетива Gaiters, Унисекс, Јаглерод Воздух Чувствителни+ Тетива,

DEN 3579.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производителот гаранција може да не се применува.Природни Lambswool природни thermoregulator ".Анатомски TPU рамка со диференцирани дебелина.Елементи се изработени од карбонски влакна за да се даде дополнителна заштита.Гел-Tech соочи и ги апсорбира притисок на шок.Обемот (cm) : Пони, S 26/28 м 29/30 L 31/32 + 33/35.

Особините

Купувачите избираат и