• Ново
Breclar за Samsung Галакси Z 3 Пати Случај со S-Pen Џеб, S Пен Носителот Случај Луксузни Позлата Стакло Хибрид Кожа All-Inclusive прекривачот за Samsung Галакси Z 3 Пати 5G (Зелен)

Breclar за Samsung Галакси Z 3 Пати Случај со S-Pen Џеб, S Пен Носителот Случај Луксузни Позлата Стакло Хибрид

DEN 935.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет се Вклучени : 1 x Случај.Забелешка : Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Исклучиво наменета за Samsung Галакси Z 3 Пати.Нашите телефонски случај е најдобриот подарок за вашите пријатели и семејството. Количина : 1.Моден страна S-Pen Џеб Флип Позлата Стакло Кожа All-Inclusive Капак на Школката.Нашите телефонски случај обезбедува гаранција за квалитет и 24 часа онлајн услуга за клиентите.со S-Pen Џеб.многу погодна за светлина луксузен начин на живот.лесен и тенок,мода шема,го прави вашиот телефон погледнете повеќе уникатна и привлечна.Премиум Позлата Стакло ,Кожа и PC.Боја : ве Молам да се Избере.Компатибилен Modle : Samsung Galaxy Z 3 Пати.Ако имате било какви прашања во врска со овој случај, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ве направи задоволни.

Особините

Купувачите избираат и