• Ново
BRNAD ПОСТАВИТЕ Samsung Z Флип 3 Случај, Z Флип 3 Случај Ултра-Тенок Калено Стакло Телефон Случај Заштитна Маска за Samsung Галакси Z Флип 3 5G Мода Electroplated PC Задниот Поклопец, Тре?

BRNAD ПОСТАВИТЕ Samsung Z Флип 3 Случај, Z Флип 3 Случај Ултра-Тенок Калено Стакло Телефон Случај Заштитна Маска

DEN 852.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

МОДЕН МОДЕЛ : стилски телефон случај специјално дизајнирани за Samsung Галакси Z Flip3 5 G модел, е синоним за едноставност, елеганција и великодушност, и има меки, удобни и кожа-friendly совршен допир.Услуги на клиентите : Само компатибилни за samsung z флип 3 случај.Извонредни услуги на клиентите им овозможува да се грижите-free по купувањето.BRNAD ПОСТАВИТЕ Samsung Z Флип 3 Случај, Z Флип 3 Случај Ултра-Тенок Калено Стакло Телефон Случај Заштитна Маска за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Оваа Samsung Z Флип 3 Случај на случај е направен од добро избрани високо-квалитетни 9 H цврстина стакло, премија позлата метал и издржливи TPU внатрешна обвивка.BRNAD ПОСТАВУВАЊЕ z флип 3 случај Дизајниран телефон случај специјално за samsung галакси z флип, Направен од висок квалитет на electroplated тешко КОМПЈУТЕР материјал, издржлив да ја користите.BRNAD ПОСТАВИТЕ upholds концептот на обезбедување на висок квалитет на производите и прв клиент, и да се обезбеди на клиентите со најдобар квалитет на производи и услуги.Флип Отворена/Затворена, Безжични-Бесплатно-Компатибилни, Фирма и совршено се вклопуваат за телефон, нема потреба да се зголеми двојно-еднострани лента, галакси флип 3 случај точни дупки позиции, лесно да пристапите до секој пристаништа и функции без отстранување на случај.Модата и луксузот мермер шема дизајн BRNAD ПОСТАВИТЕ samsung z флип 3 случај да направите вашиот телефон да изгледа атрактивно и уникатен.

Особините

Купувачите избираат и

8 Парче Танц Коса Еластична Поставување Прибор за Танчери, Жени, Девојки, Танц Наставниците, Танц Класи - НАПРАВЕНИ

8 Жартиери Со 2 од Секоја Боја / Дизајн Секоја гума за џвакање е 5" во Обемот.Одлично да го Споделите Со Ва�

DEN 191.76