• Ново
Ebonite Џои Боречка Торба, Црна

Ebonite Џои Боречка Торба, Црна

DEN 502.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лизга преку рачка на возила со воздушни перници.Велкро затворање обезбедува џои да се справи со торба.Mesh "види преку" преден панел.На Ebonite џои е совршен екстра за вашиот џеб боречка топката.Компатибилен со повеќето ролери боречка и кеси.

Особините

Купувачите избираат и