• Ново
Rosymity Шетач Дожд Покрие Универзална Бебе Патување Времето Штит,Направени од страна на Катјонската Крпа/36.2233.8616.93 Инчен/Windproof Водоотпорен, Заштита од Прашина Снег

Rosymity Шетач Дожд Покрие Универзална Бебе Патување Времето Штит,Направени од страна на Катјонската Крпа/36.2233.8616.93

DEN 754.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

►Правец-доказ и Дожд-доказ : Оваа full-покрие шетач дожд поклопецот е топло и дише, без мирис, побезбеден од ветер и дожд. ►Безбедно и Дише : Користење на висока густина катјонската крпа, 3 D нано водоотпорен технологија, целото возило е водоотпорен, безбедно и дише. ►Практични за Употреба : безбоен, транспарентен прозорец што ќе ги заштитува вашето бебе очите од директна сончева светлина. ►Лесен за Употреба : Големи влез и излез, два-начин патент операција, удобен за бебето да прегратка во и надвор. ►Заврши Дизајн : Овој производ има целосна заврши дизајн, полите еластична бенд пакет за дизајн.

Особините

Купувачите избираат и

Универзален Автомобил Места Превозникот Дожд Маска, Бебе Бебе Патување Вентилирани Правец на Ветер: Штит, Водоотпорен,

Тоа е многу транспарентни, овозможувајќи му на вашето бебе да ја видите и да уживате во околината, и исто

DEN 431.76

Шетач Дожд Покрие Универзална Шетач Покритие за Деца Чадор Шетач LLUFO Водоотпорен Снег Правец на Времето Штит,Храна

Јасно пластика шетач дожд поклопецот е мора да се има бебе патување додатоци за родителите да патуваат �

DEN 335.52