• Ново
XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Загреан Пешкир, Електрични Крпа Рек Ѕид Монтирани Криви од Нерѓосувачки Челик, Безбедност, Заштеда на Енергија Крпа и Фен Дома Ба

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Загреан Пешкир, Електрични Крпа Рек Ѕид Монтирани Криви од Нерѓосувачки

DEN 1127.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ ОДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Модерно направена од certified304 рѓа отпорни нерѓосувачки челик за сигурноста и функционалноста. ★ Уникатен дизајн : Криви дизајн на круг цевка, мазна и unhooked облека, без иритирачки мирис, брзиот температура се зголеми, интелигентни постојана температура, економски и практични, побезбеден и повеќе еколошки.Дизајниран за затоплување НЕ сушење.▼Карактеристики : Материјал : Тип На 304 Нерѓосувачки Steel Size : Прибл.▼Со вклучена инсталација делови, лесно ќе можете да инсталирате крпа багажник за на ѕид за да се зачува простор.▼Објектот се состои од криви бар и виси и организирање на вашето лице пешкир,бања пешкир и облека, со цел во вашата бања или кујна.Пред да одите во туш или када, може да се стави вашите крпи или bathrobe на електрична крпа решетката за пријатна, луксузни искуство секој ден.Се применува за бањи, балкони, cloakrooms, кафулиња и други места.елемент : 660mmx600mmx129mm;54 Witem Б : 841mmx600mmx129mm;72 Witem C : 1015mmx600mmx129mm;90 Witem D : 1236mmx600mmx129mm;110 WVoltage : 110 V-240 VHeating време : 3-5 minutes Waterproof оценка : IP56 Surface третман : 8 K огледало polishing Main функции : сува, постојана температура, водоотпорен, leakproof, висока температура отпорни, безопасни за облека▼Пакет, Вклучувајќи : 1 Wall-Монтирани Нерѓосувачки Челик криви дизајниран Бања Пешкир Rack1 Сет на Хардвер Монтажа.Секој го мрази дека зиморничав чувството кога излегов на топол туш и заокружување во ладна крпа, Електрични крпа решетката може да ви помогне, се држи на крпа и фен и потопло, а потоа даваат пријатно чувство по вашиот туш.

Особините

Купувачите избираат и

ZyHMW Бања Земи Лентата За Безбедност Поддршка За Железнички, Безбедност Бакар Земи Бар, Земи Пруга Против Пролизгување

Совети : 2.На сокриени дизајн го опфаќа секое грозен завртка дупки да се задржи вашата бања убава.Безбедн

DEN 522.00

Ѕидот Монтирани Крпа Управување со Вшмукување Чаша Крпи Бар Виси Складирање Закачалка за Дома Спални Бања Слободен

Спецификација:Материјал : PPOptional димензии : L / SL : прибл.Поради разликата помеѓу различни монитори, слика

DEN 318.48

Бања Пешкир Железнички Складирање Рек Самолепливи Ѕид Монтирани Закачалка Кујна Кука Крпа Бар Полица Се Тркалаат

*Лепак има силна adhesiveness и водоотпорен peformance, обезбедувајќи стабилност Лесен за инсталација и без дупчењ

DEN 1996.80

Загреан Пешкир Железнички Шини Крпа Потоплите, Црна Електрични Крпа Рек, Електрични Крпа Потоплите, Ѕид Монтирани

Производ карактеристики ВИСОКА ТОПЛИНА ИЗЛЕЗ Имаат повеќе крстот барови за да ви обезбеди со многу топ

DEN 698.40

WERYU Загреан Пешкир Железнички Шини Електрични Крпа Рек, Ѕид-Могила Крпа Потоплите, Луксузен Нерѓосувачки Челик

(Тест на внатрешна температура 6869.1 in Rated напон : 110120 V, 220240v Rated текст : 57 WLoad Капацитет на крпа потоплите : 25 l

DEN 1053.60

Загреан Пешкир Железнички Шини Крпа Потоплите, Црна Електрични Крпа Рек, Електрични Крпа Потоплите, Ѕид Монтирани

Лесно Ракување : Изградени со не ' рѓосувачки челик 304, ова крпа потопол е лесно да се чисти со мека сува

DEN 1444.80