• Ново
Кујна складирање рек Кујна Полица Кат-стои Мулти-слој Микробранова Печка за Складирање Полица за Складирање Рек Балкон Дневна Соба Полица Пет Слоеви Црна (Боја : Бе

Кујна складирање рек Кујна Полица Кат-стои Мулти-слој Микробранова Печка за Складирање Полица за Складирање

DEN 1250.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моден : Ако сакате да додадете стилски допир на вашата кујна и дома, но не сакаат да бидат целосно реновиран, тогаш ова е совршено решение за да додадете шармантен стил.Материјал : Ние ги користиме јаглероден челик и еколошки бои за да се изгради овој складирање полица, а на површината е мазна, па оваа складирање ефект е многу издржлив и силен.Мултифункционален : полицата може да се користи како организација полица за кујна, дневна соба, спална соба, канцеларија, гаража, купатило, тераса, двор, трпезарија, итн., за чување на микробранови печки, ориз, cookers, садови, чанти, итн.Одлична дизајн : стабилна база и прилагодлива полица, можете да влечете го до било која позиција во вашиот дом или канцеларија, вие исто така може да се стави тоа во кујна и трпезарија; исто така, можете да изберете соодветна локација за складирање според вашите потреби, Ова може да ви помогне да се прошири на вашиот користење на просторот веднаш.Товарот : Нашите производи се користи дебели челична рамка, која е силен и издржлив.Тоа може да ви помогне да ги зачувате работите, зголемување на употребата на просторот на куќата и ја чува куќата чисти.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на р

DEN 767.52