• Ново
Дрвени Влакна Алатки Организатор Селски Фен Носителот,Косата Алатки & Додатоци Организатор,Бања Countertop Складирање и Суета Caddy за Удар Фен,Виткање Железо,Косата Straight

Дрвени Влакна Алатки Организатор Селски Фен Носителот,Косата Алатки & Додатоци Организатор,Бања Countertop Складирање

DEN 671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вие би можеле да ги чува безбедно и обезбедува безбедно место да се излади овие коса алатки брзо.Не само лесно да се отстрани и чиста, но исто така би можело да носат топла коса tools.Тоа не само што може да носителот ќе фен за коса,виткање железо, рамни железо straightener итн,но, исто така, може да се користи за чување на вашиот шампон,лосиони,бричење крем,козметички,четка,чешли и повеќе.【РАЗНОВРСНА СУЕТА СКЛАДИРАЊЕ ОРГАНИЗАТОР】Ова дрво фен носителот стратешки дизајниран со пространа слотови и голем прегради. 【ТРАЈНИ БОРОВИ ДРВА КОСА АЛАТКИ НОСИТЕЛОТ】 VIEFIN Косата Алатки Организатор црна е направен од природни борови дрва кои се издржливи и со убава потресени дрво жито заврши.Нашите виткање железо носител е цврсти доволно да се остане во чекор со вашите секојдневно чешлање и зафатен начин на живот.Исто така опремен со 3 отпорни на топлина од не ' рѓосувачки челик чаши за одржување на вашата топла косата алатки за безбедно,без грижи на rusting.Ако само таму е брзо решение за да ви помогне да ги организирате вашиот стил алатки и убавина essentials.Совршен подарок за вашата мајка,жена,девојка или на некој што те сакав.Зголеми вашиот простор преку предна преграда,велат збогум на хаос.Повеќенаменска,со две useing начин : ѕид монтирани и десктоп.Како ќе изберете?.Две useing начин : ѕид монтирани и десктоп сместување,нема потреба да го инсталирате, тоа е многу convennient да го користите,само се отпакува пакетот и го користат.

Особините

Купувачите избираат и

xiaoruiarui Бања Полици Бања Полица на Ѕидот-Монтирани Складирање Рек Дома Организатор Бања Предмети за Домаќинството

Пред купување, ве молиме проверете ја големината и бојата.Направени од висококвалитетни нерѓосувачки ч

DEN 528.00

Lieber Осветлување Када Покрие Када Рек Мултифункционален Телескопски Рек Читање Рамка Бања Снек Рек Када Играчка

Повеќенаменски Дизајн:бања фах табела багажник за на када има водоотпорен книга или таблет носителот,�

DEN 7791.36