• Ново
2 Парчиња Милениче Фустан, Кошула Куче Фустани за Мали Кучиња, Кутре Здолниште Симпатична Куче се Облекуваат Кучето Летна Облека, Лето Милениче Принцеза се Облекув?

2 Парчиња Милениче Фустан, Кошула Куче Фустани за Мали Кучиња, Кутре Здолниште Симпатична Куче се Облекуваат

DEN 503.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

4", Назад Должина 12.8", Назад Должина 15. [Совршен Фестивал Дизајн] Смешни куче облека се совршени за секојдневно носат и специјални прилики, како што се тематски забави, свадби, родендени, или фотографија, церемонијата, фестивал, одмор, итн.Сега вашиот омилен четири нозе е член на семејството може да се приклучат на забава.Стил : 2 Парчиња Милениче Фустан, Кошула.Ве молиме прочитајте ја големината на табелата внимателно да се добие вистинската големина.Овие се две-тон розова мало куче облека со една симпатична лак шема отпечатена на задната страна и стилски љубов модели на кратки ракави и здолниште.Големина : XS/S/M/Л Апликација : Лето Забава, Роденден Подароци, Смешни Облекување, Фото Проп.S : Градите Дебелина 16.Нашата симпатична куче се облекуваат има 2 совршени комбинации за да изберете од (Љубов и Мене, или Љубовта и Ангел).Лесни и меки полиестер материјал, безбедно, не-токсични, и издржливи, може да се задржи вашето кученце удобно и да се избегне сонцето.5", Вратот Дебелина 9.Постојат многу големини (XS, S, M, L), можете да изберат правото големина за вашиот кутре или мачка според големината на маса.Ние секогаш сме одговорни за секој од нашите производи, ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас на прво место.Со уникатно дизајниран мало куче се облекуваат, вашето куче ќе биде обожаван од страна на други домашни миленици во било тематските партија!.

Особините

Купувачите избираат и