• Ново
JSHANMEI Еден Барел Crimp Ракави Бакарни Цевки Риболов Линија Crimping Јамка Ракави Кабел Ferrule Челичното Јаже Конектор Риболов Справи Лидер Местење

JSHANMEI Еден Барел Crimp Ракави Бакарни Цевки Риболов Линија Crimping Јамка Ракави Кабел Ferrule Челичното

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИЗДРЖЛИВИ - Изработени од високо квалитетен бакар материјал кој е издржлив, здрав, анти-корозивни.Овие се одлични за користење со лидерот материјал и исто така може да се монтира на жица лидер и други различни линии.ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА - Убаво за моно, жица лидер, прави контрола и на дното риболов апаратури.Брус-бесплатно не абразивни заврши, висока цврстина и отпорност на корозија.ФУНКЦИЈА СО - Лесен за употреба, без напор, едноставно заклучување на двата краја на водич жица со менгеме на назад, клешти или компресија tools.ОДЛИЧНО ЗА - Убаво за остварување на контрола и дното риболов апаратури, да им помогне да се обезбеди риболов бисери на линија, нема повеќе загриженост на олабави кука.Погоден за различни риболов или други situaions во секојдневниот живот.ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ - Разни големини за вашиот избор, доволно во квантитет, добар во квалитетот.Добар придружник со други риболов алатки, ги користат за Моно и жица лидер, риболов, монистра или местење на вашиот сопствен мами.

Особините

Купувачите избираат и

Двојно Барел Crimp Ракави Комплет, Риболов Жица Лидер Местење На Бакарни Цевки Риболов Линија Конектор За Справување

Овие двојно барел crimp ракавите се направени на квалитет бакар материјал се со црна nickle заврши кој е издр

DEN 407.76