• Ново
Гроздобер Banff Националниот Парк Ретро Т-Маица Британска Колумбија

Гроздобер Banff Националниот Парк Ретро Т-Маица Британска Колумбија

DEN 1036.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.КУПИ СЕГА!Оваа Гроздобер Banff Националниот Парк Ретро Т-Маица Британска Колумбија е совршен за visistors во потрага за сувенири и за туристи за посета на Британска Колумбија!Совршен T-Shirt да се носат на отворено крстоносните на пустината од паркот!.Одличен подарок за љубителите на Banff Националниот Парк!Ако сте љубители на планинарење, кампување, fishins, талкаат и добивање на изгубени ќе љубов оваа Маица!.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.КУПИ СЕГА!Оваа Гроздобер Banff Националниот Парк Ретро Т-Маица Британска Колумбија е совршен за visistors во потрага за сувенири и за туристи за посета на Британска Колумбија!Совршен T-Shirt да се носат на отворено крстоносните на пустината од паркот!Одличен подарок за љубителите на Banff Националниот Парк!Ако сте љубители на планинарење, кампување, fishins, талкаат и добивање на изгубени ќе љубов оваа Маица!.

Особините

Купувачите избираат и