• Ново
Tebery 4 Пакет старомодни Чаши Виски, 14oz Stemless Вино, Чаши, Елегантни Модерни Стакло за Вода, Коктели, Виски, Бурбон

Tebery 4 Пакет старомодни Чаши Виски, 14oz Stemless Вино, Чаши, Елегантни Модерни Стакло за Вода, Коктели, Виски,

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Димензии 2-7/8" Отвори Устата х 3-3/4" Високо, се држи до 14 унци на црвено или бело вино или вашиот омилен пијалок.Нашите уникатни чаши за пиење се спојуваат и секојдневно функција со мајсторство што го прави совршен разговор парче што ќе го развивам пијалоци во текот на патио или палубата.Карактеристики на производот : Изработени од олово-слободен стакло, трајни и машина за миење садови безбедно за брз, лесен расчистување.Најдобар подарок за familes, пријателите, клиентите и најблиски.Совршен за доделување виски уредни, ладни пијалоци, на карпите, или во коктели.Исклучителни јасност стручно се изложуваат на боите на пијалаци за да се обезбеди око-фаќање на презентација.Најдобар подарок за familes, пријателите, клиентите и најблиски.

Особините

Купувачите избираат и

ZMKM. Ултра Тенок Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б

DEN 3034.32

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на р

DEN 767.52