• Ново
Двигател Делови од Електромагнетниот Серпентина 02/124661 02124661 02-124661 за Eaton Vickers Електромагнетниот 12V 30W Одговара на JCB 3CX 4CX 1500B 4C

Двигател Делови од Електромагнетниот Серпентина 02/124661 02124661 02-124661 за Eaton Vickers Електромагнетниот

DEN 1248.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Електромагнетниот Серпентина 02/124661 02124661 02-124661 477/00824 25/103001. Напон : 12 V 30 W,Гаранција : 1 Година.Одговара на JCB 1400 B,1550 B,1600 B,1700 B,214,215,216,217,3 C,3 CX,3 D,3 DX,4 C,4 CN,4 CX.Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите за замена или рефундирање во рок од 30 дена од денот ќе го добијат. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Резервни Објект.Дел # : 02/12466 0212466 02-12466 Напон : 12 V 30 W Примена : за Eaton vickers Електромагнетниот.

Особините

Купувачите избираат и

Електрични Електромагнетниот Заклучи,DC 12V Мали Димензии Електромагнетниот Електромагнетни Електрична Контрола

【Попродажбата на Услугата】ви Благодариме за посетата на нашата продавница, ние ќе ви обезбеди најдоба

DEN 648.00