• Ново
Расположливиот Полипропилен Beakers 250mL

Расположливиот Полипропилен Beakers 250mL

DEN 497.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дипломирањето опсег : 10m L-250m L / 2oz-8oz Дипломирањето интервал : 10m L / 2oz.Autoclavable до 120°C (248°F).Отпорни на повеќето најчесто се користат лабораториски реагенси, вклучувајќи голем број на силни киселини, бази, и органски растворувачи.Направен од висок квалитет на полипропилен. 250m L за Еднократна употреба Beaker.

Особините

Купувачите избираат и

Издржливи Лабораторија Beaker Јасно Мерење на Купот на Стакло Beaker Висока Температура Отпор Првенство за Лабораториски

Боја : Транспарентна.сосема нов и висок квалитет.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате

DEN 1389.60