• Ново
Oneida Бебе/Дете Павле Го Почитуваат 6 Компјутер. Напредок Сет

Oneida Бебе/Дете Павле Го Почитуваат 6 Компјутер. Напредок Сет

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Oneida Бебе/Дете Павле Го Почитуваат 6 Компјутер.Напредокот Во Собата. 18/8 нерѓосувачки челик.Издржливи и стилски.Машина за миење садови безбедно, никогаш не треба полирање.Oneida постои за да се доведе на tabletop индустрија во влијателните, автентични дизајн да се создаде уникатна, незаборавна јадење искуства.Поткрепен со неспоредлив наследство и дизајн-фокусирани менталитет, Oneida има еден свет-класа асортиман на flatware модели за да се вклопи во секое домаќинство е саканиот изгледаат и се чувствуваат.Составен од 18/10 нерѓосувачки челик, оваа премија, висок квалитет на моделот не ќе го оцрни, ги кородираат или ' рѓа и не бара полирање.Својата избалансирана тежината се чувствува удобно во рака, и супериорен метал forges шема која ќе трае цел живот.Најдобрите Квалитет Од 1880 Ние стоиме зад горда Oneida традиција на квалитет, внимателно стокмено flatware.

Особините

Купувачите избираат и