• Ново
Кујна Полица-Практична Три слој Кујна Mircrowave Рерна Садови за Складирање Полица Соберат Складирање Багажник

Кујна Полица-Практична Три слој Кујна Mircrowave Рерна Садови за Складирање Полица Соберат Складирање Багажник

DEN 7528.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени на квалитетот поцинкуван цевка и МДФ материјал, кој е анти- ' рѓа, отпорност на корозија и трајни производи за долго време да го користите.Три слој дизајн може да ви помогне складирање многу садови, која има силна оптоварување-капацитет на носивост.Модерен дизајн може да биде совршен компатибилен со кујна украс , одлуки вашата кујна повеќе стилски.Полицата е лесно да се соберат, кој е лесен за употреба.Погоден за чување на toaster, микробранова печка, кафе машина, храна леќата, садови, прибор за готвење, овошје и зеленчук, итн.Оваа складирање полица е лесно да се соберат, кој е издржлив и фирма за долго време користење, и muti-слој дизајн е практична, што може да ви помогне складирање многу садови, тоа е прекрасен избор за да ги задоволат вашите повеќе потреби за кујна складирање!Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Кујна Складирање Полица Материјал : Поцинкуван цевка + МДФ Собрани Големина : Прибл. 90 * 82 * 40cm/35.4 * 32.3 * 15.7 во Пакет Листа : 1 * Кујна Складирање Полица 1 * Настава Книга Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте us Customer услуга 24/7 стои страна, не 100% задоволство за вас.Ве молиме купувачите без никакви грижи.

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Kitchen Storage Shelf

Купувачите избираат и

ZMKM. Ултра Тенок Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б�

DEN 3034.32

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на р

DEN 767.52