• Ново
Квантна Складирање 2472S-2 2-Пакет Дополнителни Жица Полици за 24 Длабоко Жица Shelving Единица, од не ' Рѓосувачки Челик Заврши, 600 lb. Капацитет, 1 H x 72 W x 24 D

Квантна Складирање 2472S-2 2-Пакет Дополнителни Жица Полици за 24 Длабоко Жица Shelving Единица, од не ' Рѓосувачки

DEN 11031.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

СИТЕ ЗАВАРЕНИ ИЗГРАДБА : Сите заварени конструкција со дополнителни жица trussing за висока јачина карактеристики.ИЗДРЖЛИВИ : Топ мат жици се кандидира напред-назад (освен на 12" x 36" големина) за олеснување на утовар и истовар и супериорна сила.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Жица зголемува производот видливост и минимална нечистотија акумулација.БРЗ СОБРАНИЕ : Нумерирани линискиот мислења во 1 инчен на зумот за брз собранието; Не се потребни алатки.ДИМЕНЗИИ : 1" Висина x 72" Ширина x 24" Длабочина. 0.

Особините

Купувачите избираат и