• Ново
Најк Бебе Момче е Хедер Therma Zip-Up Качулка и Панталони Две-Парче Сет (Дете)

Најк Бебе Момче е Хедер Therma Zip-Up Качулка и Панталони Две-Парче Сет (Дете)

DEN 821.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.На Најк Therma Собата е направен со технологија дизајнирана да им помогне одржите вашиот littlest еден топол кога temp капки.Therma ткаенина ви помага да го одржувате вашиот малку еден топло и удобно.Качулка : мека руно ткаенина; 2-panel худ; Nike печати лого на предната страна; colorblock страничните панели; 2 странични џебови; патент затворање.Панталони : мека руно ткаенина; заострените jogger одговара; контраст страна панели, Nike Swoosh логото на предната; ребрести ракав; еластична корселе. 100% полиестер.На Најк Therma Собата е направен со технологија дизајнирана да им помогне одржите вашиот littlest еден топол кога temp капки.

Особините

Купувачите избираат и