• Ново
Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци (сечење на работ дијаметар: 3мм, сечење на работ до

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

DEN 1066.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Волфрам челик солидна карбид.Се користи за мелење на ниско-јаглероден челик, алуминиум, бакар, железо и не обоени материјали.Овие мелење секачи може да се користи за да се вежба многу предмети или материјали, како што кола, хардверски делови, пластика, бакар и нерѓосувачки челик.ХСС-Al Aluminium содржат високо-брзински челик-W6 Mo5 Cr4 V2 Al C 05 ~ 20, Si ≤ 0.Обработка на животната средина и параметрите се различни.Answer : ___________________________ Note : ХСС и цврсти карбид се две различни материјали.ХСС-Co8-W2 Mo9 Cr4 VCo8, 67~70 HRC.

Особините

Купувачите избираат и

ZMKM. Ултра Тенок Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б�

DEN 3034.32

8 Парче Танц Коса Еластична Поставување Прибор за Танчери, Жени, Девојки, Танц Наставниците, Танц Класи - НАПРАВЕНИ

8 Жартиери Со 2 од Секоја Боја / Дизајн Секоја гума за џвакање е 5" во Обемот.Одлично да го Споделите Со Ва�

DEN 191.76

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на р

DEN 767.52