• Ново
Siebzeh Жолта Портокал Голем Цвеќе Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72

Siebzeh Жолта Портокал Голем Цвеќе Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот

DEN 1271.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Еко-Пријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густина и висока еластичност.Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.

Особините

Купувачите избираат и

Siebzeh Мексико Денот на Мртвите Шеќер Черепот Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот

TPE материјал е 100% нетоксични и безбедно да се користи.Апсолутно не се токсични изработени од Екосвесни �

DEN 1271.76

Siebzeh Гроздобер Шума Цртан филм Животинско Браун Панда Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето

За најдобри резултати unroll и воздухот од вашиот мат за 23 дена пред да го користите 【Мат Димензии】72 инчи �

DEN 1271.76