• Ново
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Алкател Алкател еден Допир Ѕвезда 6010D Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Алкател Алкател еден Допир Ѕвезда 6010D Водоотпорен Торбичка Сува Торба

DEN 383.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опремен со lanyard и armband , должината и стегање на armband може да се прилагоди според различни луѓе, и моќни Велкро е исто така лесно да се поправи и да ги отстраните.Обезбедување на нормално користење на екран на допир, камера и други функции во вода ( Не за допир ID отпечаток.

Особините

Купувачите избираат и

Водоотпорен Мобилен Телефон Џеб, Универзална Водоотпорен Телефон случај, Цртан филм Водоотпорен Мобилен Телефон

2019 нов цртан филм дизајн ви овозможува да стане фокусот на играта, кога ќе играат Користете монтажни lanyar

DEN 583.20

Водоотпорен Мобилен Телефон Џеб, Универзална Водоотпорен Телефон случај, Цртан филм Водоотпорен Мобилен Телефон

100% водоотпорен направени од високо квалитетни материјали, по строги тест 3.Со својата пловни, тоа ќе пло

DEN 1557.60