• Ново
Beaupretty 50mm 33m Висока Темп Лента, Топлина Лента преносот на Топлината Лента Висока Температура Отпорни на Топлина Polyimide Филм селотејп

Beaupretty 50mm 33m Висока Темп Лента, Топлина Лента преносот на Топлината Лента Висока Температура Отпорни

DEN 299.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

- Димензии : Ширина : Околу 50mm; Должина : Околу 33m/ 100ft.- Исто Така Широко Се Користи Како Електрична Изолација За, Мотор, Калем, Capacitor И Фреквенцијата На Конверзија На Енергија Во Електронската Индустрија. - Преносот На Топлината Лента Е Исто Така Широко Се Користи Како Електрична Изолација За, Мотор, Калем, Capacitor И Фреквенцијата На Конверзија На Енергија Во Електронската Индустрија. - Димензии : Ширина : Околу 50mm; Должина : Околу 33m/ 100ft.- Отпорност На Топлина : Околу 280°C. - Од Една Страна Самолепливи Дизајн.Материјал : Трајни Polyimide И Силикони.- Материјал : Трајни Polyimide И Силикони.- Голема Изолација, Висока Температура Отпор, Киселина И Алкално - Отпор, Ниска Електролиза, Механички Звук, Crocking Отпор, Солза - Корозија, Без Остатокот На Површината Кога Солза - За Заштита На Чувствителни Печатени Коло ( Pcb ) Компоненти Како Што Се Злато Води И Злато Прсти Во Текот На Процесот На Бран Лемење.Пакет Вклучувајќи 1* 50mm* 33m Висока Температура Отпорни на Топлина Polyimide Филм селотејп.Опис Висока Темп Лента, Топлина Лента Преносот На Топлината Лента Висока Температура Отпорни На Топлина Polyimide Филм Селотејп Карактеристики - Боја : Главно Tawny.

Особините

Купувачите избираат и

ZMKM. Ултра Тенок Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б�

DEN 3034.32

8 Парче Танц Коса Еластична Поставување Прибор за Танчери, Жени, Девојки, Танц Наставниците, Танц Класи - НАПРАВЕНИ

8 Жартиери Со 2 од Секоја Боја / Дизајн Секоја гума за џвакање е 5" во Обемот.Одлично да го Споделите Со Ва�

DEN 191.76