• Ново
Златна Подлога Мама Ранец Водоотпорен Торба Секојдневен Големи Daypack За Патување Шопинг Бизнис

Златна Подлога Мама Ранец Водоотпорен Торба Секојдневен Големи Daypack За Патување Шопинг Бизнис

DEN 1262.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

09 инчи, висина : 40/15.Совршен подарок за пријателите, колегите, семејството или себе си на родендени, празници, годишнини, денот на Благодарноста, и на Божиќ.Ве молиме проверете ги детален цртеж пред да го купат.Ако сте го купиле нашите производи mummy торба, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail за консултации, ние ќе бидеме во рок од 24 часа Внатре, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Тоа е нормално ако грешката е во рок од 2-4cm.Овој ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал, светлина, силни, отпорни, убава и модерен, прилагодливи појас должина, удобно и стабилна.Потсетување : Рака мие или машина за миење, не се впие за долго време, не bleach, и миењето температура не треба да надминува 45ºC.Ви благодариме за вашето разбирање.Овој ранец има голем капацитет, главниот капацитет на кеса, два странични џебови, пред патент џеб, мала кутија за складирање, мулти-џеб дизајн, може да се одржи бебе шишиња и шишиња со вода, лаптопи, облека, влажни брише, пелени, монета purses, закуски, од страна на Патент, лесно да се преземе, повеќе лесен за употреба.Овој ранец има голем капацитет, главниот капацитет на кеса, два странични џебови, пред патент џеб, мала кутија за складирање, и мулти-џеб дизајн кој може да се одржи бебе шишиња и шишиња со вода, лаптопи, облека, пелени, и од страна на патентите.

Особините

Купувачите избираат и