• Ново
frides Тешки Перење Забавува со Тркалата и да се Справи, 330 Ib Оптоварување Lndustrial Перална Организација и Складирање Возен Кошница Количка Количка (Боја : Сина)

frides Тешки Перење Забавува со Тркалата и да се Справи, 330 Ib Оптоварување Lndustrial Перална Организација

DEN 1684.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големината е мерени рачно, грешка на 1-2 cm е нормално.★Перење Забавува со тркалата и да се Справи -Поддршка 150 KG / 330 lb оптоварување, стабилен, лесен за чување, да се зачува простор.Исто така одлична за индустриски, комерцијални и медицинска помош за поедноставено чување и тренспорт.Сликите прикажани се физички, но поради снимање технологија, осветлување, екран параметри и други фактори, може да биде малку боја разлика. ★ Комерцијални Возен Перење Кошница -не 'Рѓосувачки челик рамка, дебели Оксфорд ткаенина,' рѓа и корозија, силно оптоварување капацитет на носивост, едноставен изглед, кој се одвојува. ★ Lndustrial Возен Перење Количка -Вклучува две 4-инчен универзална тркала и два 4-инчен насочен тркала,Притисни справи со обезбеди флексибилност за лесно мобилност и стабилност,обезбеди одлична маневрирање. -Примена-Widly користи во перење и услуги во хотел.5" H ); 10kg (22 килограми).

Особините

Купувачите избираат и

ZMKM. Ултра Тенок Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б�

DEN 3034.32

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на р

DEN 767.52