• Ново
Tiffen Дифузија Филтри, Леќи на Камерата Небото & УВ Филтер, Црна и бела (67PEARL1)

Tiffen Дифузија Филтри, Леќи на Камерата Небото & УВ Филтер, Црна и бела (67PEARL1)

DEN 1438.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Го намалува острината кога пукање во 4 K и погоре.Помага со омекнување контраст.Произведено во САД.Се вклопува 67mm навој леќи.Tiffin е Бисерна Филтри се создаде еден суптилен нов изглед со мало омекнување на контраст и луксузен Бисерна ореол околу моменти.Овие нови филтри помош фотографи во преземањето на работ надвор од сликата, намалување на флеки на талент при додавање на мекост во слики моменти.Совршен кога снимање со висока резолуција дигитални камери.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на р

DEN 767.52

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Се користи за мелење на нискојаглероден челик, алуминиум, бакар, железо и н

DEN 1066.56