• Ново
Премиум Класичен Стил Кука и Јамка Торбичка случај со Спојувалка за Каиш за Animas Корп OneTouch Пинг Пумпа (Црно/Хоризонтална/1)

Премиум Класичен Стил Кука и Јамка Торбичка случај со Спојувалка за Каиш за Animas Корп OneTouch Пинг Пумпа

DEN 285.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Користете Кука и Јамка затворање, без магнет материјал, тоа може подобро да ја заштитите вашиот уред. - Мека внатре амортизирање.-Висококвалитетна Кожа Торбичка,- Класичен и професионален изглед. - Спојувалка за каиш, го користите за да клипот или се лизга низ појас. - Обезбедува одлична заштита од елементите, гребнатини, нечистотија, и шокови. -Дизајн за ANIMAS КОРП One Touch Пинг Пумпа. - Стилски дизајн со меки внатрешна обвивка, за крајна нула заштита. - Премија висококвалитетна кожа торбичка. - Зголемена шок апсорпција. - Силна Кука и Јамка затворање го задржува уред во место. - Спојувалка за каиш, го користите за да клипот или се лизга низ појас.

Особините

Купувачите избираат и