• Ново
ОЕМ Ford F-150 Бранеа Харли Дејвидсон Амблеми Decals BL3Z8442528A

ОЕМ Ford F-150 Бранеа Харли Дејвидсон Амблеми Decals BL3Z8442528A

DEN 5524.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Продажба е за 2 (ДВА) "Харли-Дејвидсон" Ноќни Амблеми како фабриката се опремени за да се 2011-2012 Харли F-150, може да се користи на било пикап камион кревет, RV, Брод, Приколката.Амблеми мерка 46" Долго време од 1" Високо - Букви се Бранеа Челик Заврши со голи пластични писма.Тие доаѓаат притисне помеѓу 2 парчиња на пренос на хартија за лесна апликација на вашиот камион, брод, приколка, итн.Возачот Страна [Лево] и оптоварувањето [Десно] вклучени. 100% Вистински Ford Motor Company делови.Сосема Нов Дел во оригинално пакување со ознаки.Поддржани од страна на Ford Motor Company е 12 месец/12,000 миле гаранција за заштита од производителот дефекти.

Особините

Купувачите избираат и