• Ново
McHome MHK21 15 Парчиња германски Нерѓосувачки Челик Ножеви Блок Сет со Вграден-во Острилка + MBW12 Пица Кора и Пица Машина Сет од 3, Acacia Дрво Сечење Одбор

McHome MHK21 15 Парчиња германски Нерѓосувачки Челик Ножеви Блок Сет со Вграден-во Острилка + MBW12 Пица Кора

DEN 1727.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Што млади луѓе Се】Mc Home MHK21 15 Парчиња германски Нерѓосувачки Челик Ножеви Блок Сет со Вграден-во Острилка + MBW12 Пица Кора и Пица Машина Сет од 3, Acacia Дрво Сечење Одбор. 【MHK21 Нож Блок Поставите】MHK21 Ножеви Блок Сет вклучува : 1pc-8"готвач нож 1pc-8"сечење нож 1pc-5"santoku нож 1pc-5.5"serrated комунални нож 1pc-5"алатка нож 1pc-3.5" paring нож 6pcs 4.5" serrated бифтек нож 2 пара - кујна shears 1pc-нож блок со вграден-во острилка. 【ПРОФЕСИОНАЛНИ НОЖ БЛОК ПОСТАВИТЕ】На ножеви се направена од високо јаглерод германски нерѓосувачки челик за ножеви, кои се ' рѓа-rusistant.Заострените рабовите значи тие се екстра остри и ги задржат нивните рабови 3 пати подолго. 【MBW12 Поставите】комплет вклучува : 1 пица машина и 2 пица за сечење на табли на различни големини : големи димензии (15.7 x 11 x 0.7 инчи) и мала големина (13.8 x 9.1 x 0.7 инчи).Различни големини на одбори може да се користи за различни прилики. 【Ги исполни Сите Ваши Потреби】Нож блок во собата може да ги исполни сите ваши сечење потреби.Овој дрвен кујнски пица кора исто така, може да се користи како сечење, сечкање, резба одбор, сирење одбор, тешки месар блок сечење одбор или на издржување на послужавник.Mc Home MHK21 15 Парчиња германски Нерѓосувачки Челик Ножеви Блок Сет со Вграден-во Острилка + MBW12 Пица Кора и Пица Машина Сет од 3, Acacia Дрво Сечење Одбор.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на р

DEN 767.52