• Ново
Складирање Кошница Bichon Frise Куче Американското Знаме Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор Кошница за Дома Спалната соба Расадник Пла

Складирање Кошница Bichon Frise Куче Американското Знаме Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина

DEN 911.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дршката дизајн на двете страни е лесен за употреба, погодно да се земе и да се движат, и лесно да се носат и спаси напор. ♛ Повеќенаменски Прилики : Чување на Кутии погоден за десктоп, гардероба, облекување соба, спална соба, дневна соба, покажат, бања, cloakroom, перална, може да се стави на облека, играчки, дребулии, книги, козметика, долна облека, закуски, итн. ♛ Голем Капацитет : Голем капацитет, може да се сместат многу предмети.Складирање Кошница Складирање Бин со Рачка Свитлива Правоаголник Ткаенина Организатор Кошница за Дома Спалната соба Расадник Плакарот Користат за складирање кошеви за да ги зачувувате вашите тривијални живот и да ја задржите вашиот живот организирани.Тоа може да биде компресирана и се чуваат кога не е во употреба за да се зачува простор.Дршката е фиксна браун, надвор е платно ткаенина и внатрешноста е 300 DPE водоотпорен материјал.♛ Големина : 15 (L) x 11 (W) x 9.Зошто да изберете складирање кошница? Нашата складирање кутија се направени од густа ткаенина и може да се задржи нивната форма дури и кога тие се празни.Спецификација : Материјали : надвор на чување на кошница е направен од платно, внатрешна ткаенина е ЈП ткаенина, и дршката е вештачка кожа.Може да се чуваат во секоја соба дневната соба може да се сместат книги, далечински контроли, свеќи, Dvd-ја, итн.; На плакарот во соба може да се сместат капи и ремени; бања може да се сместат чешли, козметика, toiletries, итн.

Особините

Купувачите избираат и

ZMKM. Ултра Тенок Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б

DEN 3034.32

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на р

DEN 767.52