• Ново
Метал Торба Синџир, Висока Цврстина Торба Синџир на Рака, Чанта Синџир на Рака, Метал Тока за Паричници Чанти

Метал Торба Синџир, Висока Цврстина Торба Синџир на Рака, Чанта Синџир на Рака, Метал Тока за Паричници Чанти

DEN 474.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Повеќенаменски и мобилниот, можете да го користите како еден crossbody рака или, како за на рамо рака.Highquality метал тока, висока цврстина, силна жилавост да бидете сигурни фирма инсталација, набитост и издржливост.Без проблеми и светла површина без burrs и постојат 3 синџири во различна должина.Замена ремени или рачки за кеси, како што се DIY синџири за чанти, паричници, спојки, гласник, чанти, итн.На ретро метални синџир дава чувство на модата и едноставност, убава и практична.Функција : 1. Замена ремени или рачки за кеси, како што се DIY синџири за чанти, паричници, спојки, гласник, чанти, итн.2. Highquality метал тока, висока цврстина, силна жилавост да бидете сигурни фирма инсталација, набитост и издржливост.3. Повеќенаменски и мобилниот, можете да го користите како еден crossbody рака или, како за на рамо рака.4. На ретро метални синџир дава чувство на модата и едноставност, убава и практична.5. Без проблеми и светла површина без burrs и постојат 3 синџири во различна должина.Спецификации : Предмет Тип : Торба Синџир Strap Material : Iron Uses : Чанти, паричници, спојки, гласник, вреќи и други accessories Specification : 3 x Синџир (1 x 1 метар, 1 x 1.2 метри, 1 x 1.5 метар)Големина : Прибл. 1meter / 3.3ft1.2meter / 3.9ft1.5meter / 4.9 ft Size : Прибл. 7.5 mm / 0.3in10mm / 0.4in20mm / 0.8in25mm / 1in Package Листата : 3 x Торба Синџир на Рака.

Особините

3 x Chain (1 x 1 meter, 1 x 1.2 meter, 1 x 1.5 meter) :
Size:
Approx. 1meter / 3.3ft
1.2meter / 3.9ft :
1.5meter / 4.9ft :
Size:
Approx. 7.5mm / 0.3in
10mm / 0.4in :
20mm / 0.8in :
25mm / 1in :
Package List:
3 x Bag Chain Strap :

Купувачите избираат и