• Ново
Anirollz Chickiroll 10 Медиум Кадифен Супер Меки Полнети Животни Девој

Anirollz Chickiroll 10 Медиум Кадифен Супер Меки Полнети Животни Девој

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

**ANIROLLZ** невообичаена, squishy тела обликувани како ролни.Овие uncont-roll-во можност animalz не може да им помогне, но се тркалаат околу секаде одат тие.Тие, исто така, сакал да се скрие во секојдневни предмети и храна, како што се тркалаат торта, burritos, па дури и банани!. **ДИЗАЈНИ** Anirollz Колекција вклучува симпатична Bunniroll, Kittiroll, Pandaroll, Puppiroll, Owlyroll, Foxiroll!Заврши својата колекција денес!Секој од нашите карактери имаат оригинални дизајни, и се создадени со ултра-премиум, по мерка на детето, како и високо-густина кадифен материјал за максимална мекост, тежината и квалитетот можете да смисла на прв. **ГОЛЕМИНА** Кадифен 10" Медиум. **МАТЕРИЈАЛ** Полиестер Влакна.Супер симпатична, па squishy и мека.

Особините

Купувачите избираат и

Жаба Кадифен Перница, Симпатична Жаба Препарирани Животни, Домашна Перница Декорација Жаба Кадифен Играчки Фрли

Материјал – Изработени од мек кадифен исполнет со pp памук.Мека и cuddly.Вез на лицето, без тешко објекти си�

DEN 357.36

Кактус Човек Полнети Кукла Новороденче Шетач Кадифен Играчки Перница за Деца и Возрасни Смешно Роденден Подароци

Полнети кукла играчка, мека перница, симпатична plushies, кадифен играчки, мека plushie, симпатична фрли перниц�

DEN 119.76