• Ново
100pcs Нерѓосувачки Челик DIY Обетки Дното Седат Плоча Слива Обетки Жица Накит - (Боја: Златна)

100pcs Нерѓосувачки Челик DIY Обетки Дното Седат Плоча Слива Обетки Жица Накит - (Боја: Златна)

DEN 624.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : Златна.Накит Наоди Тип : Earring Назад.Карактеристики на производот : Quincunx форма.Предмет Тип : Накит Наоди.Материјал : Метал.Опис : Бои : Челик боја,Golden100pcs/lot Item Спецификација : Накит Наоди Тип : Earring Back Product Карактеристики : Quincunx shape Item Тип : Накит Findings Material : Metal Metals Тип на : НЕРЃОСУВАЧКИ STEELTexture на материјал : 316 L не ' Рѓосувачки steel The производство број : Слива поддршка eartype : Уво Studscolour : Челик боја, Златен.

Особините

Купувачите избираат и