• Ново
Тешко 1 Оглавник Руно Сет

Тешко 1 Оглавник Руно Сет

DEN 285.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овча-како руно материјал.Содржи лизга-на круната.Исто така содржи две "брз стисок" образ парчиња и "брз стисок" noseband.Овча-како руно материјал, Содржи за "брз стисок' образ парче и noseband, Круната може да се користи во "брз стисок' или се лизга на.

Особините

Купувачите избираат и