• Ново
Allkem 300 компјутери Јасно Екстра Долг плоштадот / XXL Плоштадот Лажни Притиснете на Ноктите полна Торба покрие

Allkem 300 компјутери Јасно Екстра Долг плоштадот / XXL Плоштадот Лажни Притиснете на Ноктите полна Торба покрие

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Најлесен и најефикасен начин да го направите вашите нокти совети за француски маникир или да помине уметност дизајн.Дизајн : Природни XXL Квадратни .ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : ALLKEM долги нокти совети се лесно да се примени и за професионалци почетници.XXL ПЛОШТАДОТ : Нашата XXL Плоштад полн покриваат ноктите , кои се најдолго во пазарот се дизајнирани со природни / јасни бои и Различни должини за да одговараат на секој треба.Ноктите се обновливи и тие не оштетување на вашите нокти за разлика од acrylics. Датотека на совет лесно да smoothen или за преструктуирање ако е потребно.Нашите нокти дојде е различна во различни форми, големини, бои и дизајни, совршен за секоја прилика и, исто така, прави совршен подарок.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашата XXL Ковчег , xxl Балерина , xxl плоштад, xxl stiletto ноктите се направени од високо квалитетна Abs материјал за да ви обезбеди удобно , цврста и лесна помине подобрување без оштетување на акрил.Answer : ___________________________ Note : Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики, било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе има за цел да го реши во рок од 24 Hours.ШИРОКО се ПРИМЕНУВА : Овие ковчег полн покриваат ноктите совети се одлични за професионални помине користат и Дома, DIY.Зошто препорачуваме Allkem Ноктите.Нашите целосно покривање на ноктите совети се специјално формулиран од м високо квалитетни трајни абс материјал и е никој токсични , нема мирис и не оштетување на вашите нокти.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на р

DEN 767.52

ZMKM. Ултра Тенок Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б�

DEN 3034.32