• Ново
Косата Curlers/Коса Ролки/Ролки Коса Curlers,Бран кои создаваат јавно-Коса Curlers за Долга Коса/Губење на Ролки за Долга Коса&Коса Curlers за Кратка Коса Со 28 компјутери Curlers&6pcs ?

Косата Curlers/Коса Ролки/Ролки Коса Curlers,Бран кои создаваат јавно-Коса Curlers за Долга Коса/Губење на Ролки

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

65 ВО 28 Парчиња Бран кои создаваат јавно - Коса Curlers за Долга Коса/Губење на Ролки за Долга Коса , Коса Бран кои создаваат јавно Без Топлински стил комплет со 2 парчиња стил куки за екстра долга коса повеќето видови на фризури. 【ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ТИПОВИ КОСА】- Одговара најмногу коса видови : магијата на косата Бран кои создаваат јавно - Коса Curlers за Долга Коса/Губење на Ролки за Долга Коса се лесни за употреба и одговараат на различни типови коса, како што се frizzy, природно кадрава, прав и така натаму, направи убава кадрава без да се оштети.Густа коса може да бара повеќе curlers. Лесен за користење : ве молиме измијте ја косата, а потоа се применуваат , Бран кои создаваат јавно - Коса Curlers за Долга Коса/Губење на Ролки за Долга Коса кога косата е влажна или не се исуши целосно.Полетување на ролки,и потоа да се направи вашиот стил.Растеглив дизајн : Бран кои создаваат јавно - Коса Curlers за Долга Коса/Губење на Ролки за Долга Коса Без Топлински може да се протегала до прибл.Сува коса за да целосно исушете со фен или ветер.едноставен и флексибилен дизајн ви овозможува да работат лесно и брзо, можете да поседувате еден убав фризура на вашиот сопствен без други помош, многу практичен и удобен.【Бран кои создаваат јавно - Коса Curlers за Долга Коса/Губење на Ролки за Долга Коса 28 Парчиња】- ќе добиете 28 парчиња Коса Бран кои создаваат јавно Нема Топлина во 4 различни бои, вклучувајќи ги и розова, сина, жолта и зелена, 7 парчиња по боја, која е опремена со 2 парчиња стил кука алатки за примена на heatless Коса Бран кои создаваат јавно; Секоја коса curler може да се протегала до прибл.

Особините

Купувачите избираат и