• Ново
Kenko Zeta Филтер за Камерата 55мм Леќа Заштитник Заштита за 033 555

Kenko Zeta Филтер за Камерата 55мм Леќа Заштитник Заштита за 033 555

DEN 1627.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

Kenko филтер Zeta (Zeta) беше развиен за да го филтрирате најдобрите светски, најдобрите филтер серија на Kenko.Овој филтер ќе се произведуваат подобри резултати и може да се користи со било кој тип на леќа (широк агол на telephoto).Јас zr ( Нула Рефлексија ) Супер Мулти-Слој.Крајната Леќа Заштита.Ова е крајната во јасна филтри.Меѓутоа, постојана употреба ќе го заштити вашиот ценет леќи од скапи пред елемент штета која може да биде предизвикана од нечистотија, чука или гребење.Ултра Мазна Површина - Нано Стакло Технологија.Рефлексии се елиминирани од страна на дозволувајќи им светлина за да ја внесете филтер во речиси секој агол.Тоа нема да влијае на бојата рамнотежа или перформансите на вашиот леќи, во најмала.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на р

DEN 767.52

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Се користи за мелење на нискојаглероден челик, алуминиум, бакар, железо и н

DEN 1066.56

ZMKM. Ултра Тенок Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б

DEN 3034.32