• Ново
SoGuDio Луксузни Бања Бамбус Бања Полица Бања Фах Када Носителот Мост Када Caddy Фах Рек Када Рек Поддршка Свитлива Када Покрие Када Лента

SoGuDio Луксузни Бања Бамбус Бања Полица Бања Фах Када Носителот Мост Када Caddy Фах Рек Када Рек Поддршка Свитлива

DEN 1231.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : Природна Бамбус боја.5 cm Life не е направено досадна од зафатени со работа.Можеби мојата мила, ќе бидеме среќни секој ден.100% природни бамбус за заштита и здравјето на вашето семејство .Уживајте во вашата бања време!Додаток носителот - iphone, ipad,книга,свеќа, вино стакло,крпа итн.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИЗБОР : Дрвени бања caddy е совршен врвен подарок избор за денот на благодарноста, Божиќ, роденденот и свадба годишнината.ЛУКСУЗНА КАПЕЊЕ ИСКУСТВО : Нашата decorous бања мост го прави капење задоволство.Големина на Продолжената : 23*109cm.Бамбус бања рек прави вашата бања лечи со миризливи свеќи, забава имаат пијалоци и гледање филмови.Уживам во тоа сега.Бамбус бања caddy.Ве молиме имајте во предвид : Кога ќе се капење, ве молиме да се биде претпазлив на вашиот електронски производи, како што се мобилни телефони, IPAD, не падне во вода.Материјал : Природно Дрво.Како подарок, секој паѓа во љубов со неа.БАЊА СПА И ЛУКСУЗНА БАЊА ПРИБОР : Нашата бања caddy лента со сапун носителот обезбедува класичен луксуз и пријатно бања имаат СПА послужавник и дупчиња на држачот за phone, ipad, стакло и таблет.Сега ќе го добиете ова када решетката и можете да почнете да уживате во вашиот живот.Кога не е во употреба, кадата лента може да биде укината и чуваат.

Особините

Купувачите избираат и

Производи За Домаќинството Шминка Организатор Багажник, Бања Контра Складирање Рек Облекување Маса Послужавник,

Имајте на countertop уредни и стилски, што можете повеќе ги задоволува и среќен кога ќе се стави на шминка или

DEN 1818.72