• Ново
Apple iPhone 8 Плус, НИ Верзија, 256GB, Сребро - AT&T (Продолжува)

Apple iPhone 8 Плус, НИ Верзија, 256GB, Сребро - AT&T (Продолжува)

DEN 868.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој уред е заклучен на AT&T, само и не е компатибилен со било кој друг оператор.Тестирани за батеријата здравје и гарантирано да имаат минимум батерија капацитет од 80%.Успешно помина целосна дијагностички тест кој гарантира како-нова функционалност и отстранување на било пред-корисник лични информации.Уредот не дојде со слушалки или SIM картичка.Тоа не вклучува генерички (Mfi уверение) полначот и полнење кабел.Прегледан и гарантирано да имаат минимални козметичка штета, која не е забележливо кога уредот е држан во рацете должина.IPhone 8 Плус е дизајниран со повеќето трајни стакло и посилна aerospace-одделение алуминиум бенд.Трошоци за безжично.Отпорен на вода и прашина. 5.5-инчен Ретината HD дисплеј и со Вистински Тон. 12 MP двојна камери нудат подобрување на режимот на Портрет и нови Портрет Осветлување.Напојува со A11 Bionic, а најмоќниот паметен телефон чип.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на р

DEN 767.52

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Се користи за мелење на нискојаглероден челик, алуминиум, бакар, железо и н

DEN 1066.56