• Ново
Veczom Акрилна Боја Четки 10 Компјутери Најлон Коса Уметник Четка 2 Парчиња Фах Палети за на доградба на Акрилни Масло Акварел, се Соочуваат со Помине Уметност, Рок Слик

Veczom Акрилна Боја Четки 10 Компјутери Најлон Коса Уметник Четка 2 Парчиња Фах Палети за на доградба на Акрилни

DEN 1778.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Воздух-сува детали четки , избегнувајте чистење на време за чистење.12 Различни Уметност Четки големини .Двојно crimped Алуминиум ferrules обезбеди нема wiggling и не губат косата.Широк Спектар.Никогаш нема да ја напушти вашите четки починка за нивните глави, во водата, испарување, или кога сушење.Со силна боја апсорпција и силна лепливоста.Директно и мазна површина, со здрава и еколошки бои.Совршен за било темперамент, брзина, вештина или стил, се сретнат повеќе сликарство потреби одеднаш.Божиќ подарок за уметници, како и на аматери, студенти, тинејџерите, деца, деца, почетници да се професионалци или слика тип и ликовните уметници на сите нивоа.Лесен за Чистење и Одржување : Исчисти вашиот четки веднаш по користење на нив.Овие Боја Четки се Идеални за Акварел, Масло, емајл, cel-винил, gouache бои, Акрилна Слика, Тело, Ноктите, се Соочуваат со Сликарството, Минијатурна, модел, керамички.Оваа боја четка сет вклучува 12 професионални боја четки. 12 Големина : 1#,2#,2#,4#,5#,6#,10#,9#,7#,6#,4#,2#.Стави ги во мијалникот и измијте го со топла вода и сапуница преструктуирање на paintbrush совети.Со различни форми,содржат лагер, круг, рапави, filbert, вентилатор, глазура, чешел, и рамни форми.

Особините

Купувачите избираат и