• Ново
Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци (сечење на работ дијаметар: 3мм, сечење на работ до

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

DEN 1066.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

030, остатокот се железо и нечистотии.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумски, итн.Се користи за мелење на ниско-јаглероден челик, алуминиум, бакар, железо и не обоени материјали.-Погоден за мала брзина на обработка.ХСС-Al Aluminium содржат високо-брзински челик-W6 Mo5 Cr4 V2 Al C 05 ~ 20, Si ≤ 0.Ако треба да процесот на материјали со поголема цврстина, HRC>30, можете да изберете солидна карбид крајот мелница.Повисоки перформанси и зголемена температура, погоден за челик и нерѓосувачки челик.Премногу висока брзина или премногу светлина храна доведува до брзо абење и dulling на машина, намалување алатка живот.75, Mo 50 ~ 50, Cr 80 ~ 40, V 75 ~ 20, АЛ 0.ХСС-Co8-W2 Mo9 Cr4 VCo8, 67~70 HRC.W содржината на M42 е очигледно намали врз основа на M35, и во исто време, Mo содржина е зголемен за околу 8%.Спецификација&Cutting Parameters Speeds и доводите се најважните фактори да се разгледа за најдобри резултати во мелничката. -Остри најсовремена за двете roughing и завршна.-Обезбеди брзо чип отстранување.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Елени Уметност Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на р

DEN 767.52

ZMKM. Ултра Тенок Безжична Тастатура и Глушец Комбинација,Компактен Полна Големина Безжична Тастатура и Глушец,Ниско

Брза Реакција Усвојување на 2.4 GHz безжична конекција за да се постигне побрз и постабилен одговор, кој б

DEN 3034.32