• Ново
Lenox Празник Покриен Сад

Lenox Празник Покриен Сад

DEN 959.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Она што се Вклучени : Една Чинија.Кршење На Замена Програма.Капацитет : 64 унца.Материјал : Слонова Коска Порцелан.Машина За Миење Садови Безбедно.24 K Злато Акценти.Увезени.Направена Од Порцелан.Машина За Миење Садови Безбедно.Покриени Преку Lenox Замена За Ветување.На домот и пространа Празник Опфатени Јадење ме прави хостинг празник оброците полесно.Во керамички сад карактеристики 24-karat злато акценти и е украсен со Lenox е иконите свети и бобинки мотив.Донесе Божиќ омилен до вашата маса со нашите најдобро продаван Празник колекција.Направена од убави брегот на слоновата порцелан и помина во 24k злато, ова 1974 класичен е топ моделот за причина со својот исконски свети и бери мотив во празнична зелена и црвена.Нашите бескрајни колекција опфаќа периодот од издржлив, машина за миење садови-безбедно dinnerware, исклучителна очила, мора да се има serveware и шармантна подароци за да го додадете вашиот дом.Не е ни чудо зошто тоа е #1 казна dinnerware шема!.

Особините

Купувачите избираат и